FOTOZABAWA W DOBRYM STYLU

Zamów nas
RYCHŁO W CZAS

 

FOTOBUDKA

 

PROPSY LEGENDA
Wielce ozdobna linia dodająca szyku dla strony Foto Planet
Image1
Image2
Image3

PROPSY I GADŻETY

CO SIĘ
KRYJE

W STAREJ WALIZCE
DZIADKA HENRYKA?

MNÓSTWO ZABAWNYCH DODATKÓW
DLA KAŻDEGO COŚ DZIWNEGO!!!

 

 
Wielce ozdobna linia dodająca szyku dla strony Foto Planet

CO TO SĄ PROPSY?

Angielskie słowo "props" pochodzi od „theatrical property”, a więc obiektów używanych w teatrze przez aktorów scenicznych do odegrania roli. W fotobudce każdy z nas może puścić wodze fantazji i odegrać tak szaloną rolę, jaką tylko jest w stanie. Aby uczynić fotozabawę jeszcze bardziej spontaniczną i udaną zgromadziliśmy kolekcję ręcznie wykonanych propsów, a więc zabawnych kształtów na patyczku, dzięki któremu łatwo przytrzymacie je podczas robienia miny! Dla Panów, którzy zawsze chcieli mieć wąsy ale nie wiedzieli jak będą w nich wyglądać, przygotowaliśmy fikuśne wąsy oraz finezyjną fajeczkę. Na Panie, które marzą o buziakach, czekają całuśne usta!

DOPASOWANE DO TWOJEJ IMPREZY

Nasza kolekcja propsów i gadżetów ciągle się powiększa! Zawsze dbamy o to, aby dopasować zawartość walizki dziadka Henryka do rodzaju i tematyki Twojej imprezy. Zależy nam również na fotozabawie w dobrym stylu, dlatego staramy się utrzymać wesoły ale zarazem wyrafinowany poziom naszych dodatków. Gadżety i propsy są nie tylko dodatkiem do fotozabawy ale wręcz jej wyzwalaczem - uruchamiają wyobraźnię uczestników zabawy, pozwalają lepiej wcielić się w rolę i powodują salwy śmiechu! Pytamy się naszych Klientów o ich oczekiwania i preferencje - często sami sugerują jakiego rodzaju dodatki najbardziej im się podobają i jakie chcieliby widzieć na swojej imprezie. Na specjalne życzenie jesteśmy również w stanie wykonać dodatki, jakich życzy sobie Klient.

 

CAŁUŚNA SPRAWA

ZACIĄGNIJ KURTYNĘ, POCAŁUJ DZIEWCZYNĘ
POCAŁUJ CHŁOPAKA, BĘDZIE DRAKA!

- KRÓTKA HISTORIA -
cennej walizki
dziadka Henryka

W 1947 roku dziadek Henryk razem z babcią Genowefą wsiedli w Rzeszowie w jeden z wielu transportów kolejowych ciągnących na Zachód z repatriantami ze Lwowa, którzy na mocy konferencji jałtańskiej zostali przesiedleni na Ziemie Odzyskane. Ich wędrówka trwała kilka tygodni zanim dotarli do zrujnowanego wojną SZCZECINia, gdzie przerażeni ogromem zniszczeń udali się na dalej na południe na Ziemię Ząbkowicką. Dziadkowie uciekając przed biedą i smutnymi wspomnieniami z czasów wojny wyjechali w poszukiwaniu pracy i nadziei na lepsze życie – co im się w końcu szczęśliwie udało.

Cały swój osobisty bagaż dziadek zmieścił wtedy do jednej walizki, którą uważał za swój szczęśliwy, podróżny amulet. Dziś, po kilkudziesięciu latach, odnaleziona na strychu walizka dziadka Henryka rozpoczęła nowy etap swojego życia przechowując specjalnie dla Was zabawne rekwizyty do zdjęć. Jest jednym z elementów tworzących unię przeszłości z przyszłością. Połączenia w projekcie fotobudki tego co najlepsze: retro designu, nowoczesnej technologii oraz historii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Wam nowy wymiar i wysoką jakość zabawy.

 

WĄSY TO POWAŻNA SPRAWA

ALBO...SUPER ZABAWA!

POMOCNE DLA WYRAŻENIA MINY
COŚ DLA CHŁOPAKA, COŚ DLA DZIEWCZYNY!