FOTOZABAWA W DOBRYM STYLU

Zamów nas
RYCHŁO W CZAS

 

O NAS

 

Wielce ozdobna linia dodająca szyku dla strony Foto Planet

FOTOBUDKA
Foto Planet

Wszystko zaczęło się w 2011 roku w SZCZECINIE. To właśnie tam została zaprojektowana, skonstruowana i zbudowana niesamowita fotobudka Foto Planet. Zainspirowała nas idea dawania ludziom radości, a w zasadzie dostarczania okoliczności, w których za pomocą naszej fotobudki i zabawnych rekwizytów sami mogą tę radość wygenerować.

Oprócz już wprost niezliczonych godzin, jakie sami spędziliśmy na fotozabawie, nie ma dla nas większej radości niż zobaczyć, jak niektóre osoby o naprawdę poważnych minach wchodzą do fotobudki i przechodzą w niej metamorfozę. Oczywiście to bardzo brzydko podsłuchiwać, ale czasem nie sposób nie słyszeć salw śmiechów i chichotów, które dobiegają zza kurtyny i świadczą o dobrej zabawie. Kiedy te same osoby wychodzą z wielkim uśmiechem na twarzy i promienieją radością, jest to dla nas największa satysfakcja!

Jak mówi pewien cytat: „Dzielić się radością, to dwa razy tyle radości”. Dzieląc się nią, chcemy ją pomnażać, bo wierzymy, że uśmiech jest najłatwiej dostępną, a zarazem najmniej docenianą walutą świata.

Arek - sprawia, że marzenia stają się rzeczywistością. Jest nogami, rękoma, oczami i mózgiem całej firmy. Zaprojektował, skonstruował i wyprodukował fotobudkę. Jego kolejnym marzeniem jest postawienie pierwszej fotobudki na Marsie.

INSTYTUT
ROZWOJU FOTOZABAWY

Instytut Rozwoju Fotozabawy to team oddanych fanów, pasjonatów uśmiechu, ekspertów oraz dociekliwych testerów, którzy sprawdzają dla Was wszystkie nowe pomysły opracowane w Foto Planet. Wszystko po to, aby wycisnąć z fotobudki jeszcze więcej dobrej zabawy!

Lena - to serce, uśmiech i oddech całego przedsięwzięcia. Doradzi, podpowie, wysłucha i bez cienia wahania skrytykuje nietrafione pomysły. Bez jej wsparcia pomnażanie naszej najcenniejszej waluty czyli uśmiechu byłoby niemożliwe. Niezastąpiona. Nasz ekspert od wyglądu. Dzięki niej wszystko co widzicie, związane z fotobudką, wygląda po prostu niesamowicie. Uwielbia projektować grafikę oraz pić dobrą kawę.

Kasia, Tomek i Zosia - nasi nieustraszeni testerzy gadżetów i żywi dawcy zdjęć.

INSTYTUT REKOMENDUJE:

Wąsy mają teraz wzięcie,
wszyscy robią z wąsem zdjęcie!

UWAGA! Testowane na ludziach!