FOTOZABAWA W DOBRYM STYLU

Zamów nas
RYCHŁO W CZAS

 

OFERTA NA WESELE

 

Wielce ozdobna linia dodająca szyku dla strony Foto Planet
Wesele z fotobudką Foto Planet! Wielce ozdobna linia dodająca szyku dla strony Foto Planet

11 POWODÓW
BY WYNAJĄĆ FOTOBUDKĘ NA WESELE

1. Radość gwarantowana

Fotobudka to przede wszystkim świetna zabawa dla Ciebie i Twoich gości. Intymna atmosfera za kurtyną, bez obecności fotografa i cała masa zabawnych gadżetów sprawia, że ludzie przestają się krępować i świetnie się bawią pozując do zdjęć - są po prostu sobą :) A gdy po kilku sekundach otrzymują je prosto z fotobudki, często po prostu nie mogą przestać się śmiać. Badania przeprowadzone w naszym Instytucie Rozwoju Fotozabawy jednoznacznie wykazały, że w środku fotobudki ludzie przechodzą swoistą transformację! Gwarantujemy, że zarówno sceptycy, jak i ponuracy, wyjdą z fotobudki wprost odmienieni – uśmiechnięci, promieniujący wewnętrzną radością i zaskoczeni tym, jak dobrze się bawili!

2. Integracja pokoleń i zabawa dla każdego!

Jeśli pamiętasz wesela, na których tylko połowa gości bawi się dobrze, a reszta siedzi smutna, możesz już z ulgą o nich zapomnieć, bo fotozabawa jest dla każdego! Mogą włączyć się do niej dzieci, dorośli i osoby starsze. W środku fotobudki znajduje się ławeczka, dzięki której weselni goście mogą zapomnieć o bolących nogach i w spokoju oddać się fotowydziwianku. Dzięki ławeczce w naszej fotobudce mogą również robić sobie zdjęcia dzieci!

3. Nieograniczona liczba zdjęć

Twoi Goście mogą zrobić tyle zdjęć ile tylko zdołają! Uwaga! Zabawa w fotobudce potrafi tak wciągnąć, że łatwo się od niej uzależnić!

4. Księga Gości

Twoi goście mogą w prosty sposób wkleić zdjęcia z fotobudki do Księgi Gości oraz dopisać swoją dedykację lub po prostu narysować coś zabawnego. Dzięki temu już w trakcie trwania wesela otrzymujecie PIERWSZY specjalny album z zabawnymi zdjęciami i dedykacjami od gości!

5. Niesamowita pamiątka

Fotobudka to nie tylko doskonała zabawa ale przede wszystkim niezapomniana i zaskakująca atrakcja dla Twoich gości, którzy otrzymają pamiątkę w postaci gotowych zdjęć. Często podczas wesela wujek czy ciocia robią mnóstwo zdjęć, które nigdy nie są wywoływane i pozostają zapisane gdzieś na twardym dysku po ich obejrzeniu. Dzięki fotobudce Ty i Twoi goście dostajecie gotowe i przezabawne zdjęcia od ręki! To nie tylko super sposób na integrację pomiędzy Waszymi rodzinami ale także świetny sposób na pamiątkowe zdjęcie z dawno nie widzianą ciocią :)

MNÓSTWO RADOŚCI
DLA WSZYSTKICH GOŚCI

Oryginalna fotozbawa w dobrym stylu, którą Twoi Goście będą długo pamiętać!

Niesamowita atrakcja!
Wyjątkowa atmosfera!
Super pamiątka!

 

6. Wyjątkowa atrakcja

Każdy chce mieć coś niezapomnianego i wyjątkowego podczas swojego wesela. A co jest lepsze od czekoladowej sześciopoziomowej fontanny? Oczywiście fotobudka! Zapomnij o klasycznych aparatach fotograficznych i zakochaj się w zdjęciach z fotobudki.

7. Uchwyć chwilę

Fotobudka drukuje zdjęcie w dziesięć sekund. To zdjęcie to namacalne wspomnienie wspólnych chwil fotozabawy za kurtyną w naszej fotobudce. Do zdjęć możemy dodać dowolną grafikę czy logo, dzięki czemu będą jeszcze bardziej wyjątkowe i zapadną Wam na długo w pamięć.

8. Zdjęcia dostępne online

Po zakończeniu wesela Ty i Twoi goście mają dostęp online do galerii wszystkich zdjęć zrobionych przez fotobudkę na naszej stronie internetowej - skąd mogą je pobrać i wrzucić np. na facebooka lub na pulpit swojego komputera :)

9. Fotobudka jest pełna dodatków

Razem z naszą fotobudką dostajesz w pakiecie:

10. Super asystenci

Pomogą Tobie i Twoim gościom wycisnąć z fotobudki 100% zabawy oraz zadbają, aby wszystko sprawnie działało od strony technicznej. Elegancko ubrani (smoking? oczywiście jeśli tylko masz takie życzenie), zawsze wpasują się w klimat Twojego wesela.

11. Wysoka jakość

Wszystkie zdjęcia drukują się w 10 sekund na najwyższej jakości papierze fotograficznym i wyglądają po prostu rewelacyjnie. Przeprowadzone przez nasz Instytut Rozwoju Fotozabawy badania wykazały, że bardzo trudno go zniszczyć, jest odporny na darcie oraz działanie wody. Jest więcej niż prawdopodobne, że przetrwa minimum 100 lat :) Ale fotobudka to nie tylko szybkość wydruku i papier lecz przede wszystkim profesjonalne oświetlenie używane w fotografii portretowej, dzięki któremu każdy na zdjęciu z fotobudki wygląda po prostu świetnie!