FOTOZABAWA W DOBRYM STYLU

Zamów nas
RYCHŁO W CZAS

 

FOTOBUDKA

 

PROPSY LEGENDA
Wielce ozdobna linia dodająca szyku dla strony Foto Planet

GENERUJEMY RADOŚĆ

ALE JAK?

POZNAJ TAJEMNICĘ

WIĘCEJ

Generowanie radości to prosty, a zarazem tajemniczy proces. Fotobudka
Foto Planet to urządzenie, które NIEZAWODNIE gwarantuje świetną zabawę!

"Jak głosi legenda, fotobudka przybyła
na imprezę i ludzie byli szczęśliwi!"

FOTOBUDKI
Wielce ozdobna linia dodająca szyku dla strony Foto Planet

WNĘTRZE FOTOBUDKI

STABILNA I MOBILNA KONSTRUKCJA

Fotobudka Foto Planet jest całkowicie mobilną konstrukcją, którą możemy przetransportować na każdy event. Jest zupełnie stabilna i może być wystawiana zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze! Zajmuje powierzchnię 1,8 na 0,7 metra, natomiast ze względu na wygode Twoich gości rekomendujemy udostępnienie dla niej powierzchni płaskiej o wymairach 2x3 metry.

PROFESJONALNY SPRZĘT
I WYPOSAŻENIE

nowoczesna technologia druku o wysokiej jakości

Fotobudka Foto Planet drukuje zdjęcia na profesjonalnym papierze fotograficznym formatu 10x15 cm w zaledwie kilka sekund! Dzięki temu każdy z Twoich gości dostaje zdjęcia do ręki bez czekania udręki! Zdjęcia są drukowane w bardzo wysokiej rozdzielczości - efekt jest naprawde fantastyczny! Takie zdjecie to doskonała pamiątka lub prezent- zdjęcie idealnie nadaje się do wstawienia w ramkę! Do teog, na życzenie Gości, wysyłamy zdjecia w formacie elektornicznym - mozna je potem rozsyłać online i reprodukować bez ograniczeń!

profesjonalne oświetlenie

W naszej fotobudce Foto Planet zadbaliśmy o profesjonalne oświetlenie używane w fotografii portretowej, które zapewnia doskonałe efekty, niezależnie od tego, czy fotobudka stoi w pomieszczeniu, czy w plenerze.

intuicyjny interfejs ekranu dotykowego

Wewnątrz fotobudki znajduje się panel ekranu dotykowego z niezwykle prostym i intuicyjnym do obsługi interfejsem. Dzięki temu w fotobudce moga robić zdjęcia nawet dzieci!

wygodna ławeczka

Ławeczka zapewnia wygodę i swobodę. Na ławeczce zmieszczą się dwie dorosłe osoby, ale zapraszamy oczywiście do bicia rekordów! Za ławeczką może stać jeszcze kilka osób - tyle ile zmieści się kadrze aparatu! Fotobudka Foto Planet to idealne miejsce do zabawy grupowej, w parach lub samemu!

kurtyna

Zaciagnięta kurtyna daje atmosferę intymności i prowokuje do naprawdę szalonego fotowydziwianka! Najdziwniejsze rzeczy robimy najczęściej wtedy, gdy nikt nas nie widzi! Na Twoje życzenie, możemy zmienić kolor kurtyny i dopasować go do Twoich preferencji, wnęrza lub rodzaju imprezy!

zdjęcia kolorowe/czarno-białe/retro (vintage)

Marzysz o weselnych zdjęciach w stylu retro lub czarno-białych? Nasza fotobudka Foto Planet daje Ci możliwośc wybrania kolorystyki zdjęć - możemy je skalibrować wedle Twojego gustu i potrzeb. Dodatkowo Twoi Goście sami na początku fotozabawy mogą wybrać jakiego rodzaju zdjęcie chcą zrobić.

INSTANT FOTO

FOTOBUDKOWY

PODAJNIK

ZAPEWNIA GOŚCIOM

ZDJĘCIA DO RĘKI
BEZ CZEKANIA UDRĘKI

fotobudka szczecin 1 fotobudka szczecin 2 fotobudka szczecin 3 fotobudka szczecin 4 fotobudka szczecin 5 fotobudka szczecin 6 fotobudka szczecin 7 fotobudka szczecin 8

JAK TO DZIAŁA?

 

1

WCHODZISZ

Zabawa w fotobudce Foto Planet rozpoczyna się tuż po zaciągnięciu kurtyny, która gwarantuje zupełnie nieskrępowaną atmosferę! Wewnątrz fotobudki znajduje się ławeczka, na której możesz usiąść z drugą osobą, a za wami może stanąć jeszcze kilka osób - rekor sześciu osób wciąż czeka na pobicie!

2

STARTUJESZ

Na dole zawsze znajduje się walizka pełna gadżetów i propsów, które można dowolnie zmieniać pomiędzy kolejnymi zdjęciami! Wybierz jakiś gadżet na początek dobrej zabawy i zdecyduj jaki rodzaj zdjęć chcesz zrobić (kolorowe, lub czarno-białe). Gdy będziesz już gotowy zacząć fotozabawę, naciśnij na ekranie dotykowym "START".

3

BAWISZ SIĘ

To czas nieskrępowanego fotowydziwianka! Zmieniaj gadżety, rób miny, przyjmuj pozy, przeżywaj fotometamorfozy!

4

ODBIERASZ GOTOWE ZDJĘCIE

Po zakończonej zabawie możesz wyjść i odebrać swoje zdjęcie z podajnika, znajdującego się z boku obudowy fotobudki. Masz ochotę na powtórkę? śmiało! Zdjęcia i dobra zabawa bez limitu!

DLA KOGO? DLA WSZYSTKICH!

Foto Planet jest naprawdę dla wszystkich, bo zabawa jest czymś uniwersalnym i dotyczy każdego!

W fotobudce mogą bawić się dzieci oraz staruszkowie, można bawić się solo lub grupowo, z chłopakiem lub dziewczyną, albo z całą rodziną! Pomysły zależą od waszej inwencji!

Nasza oferta skierowana jest głównie do osób organizujących rożnego rodzaju eventy, imprezy, wydarzenia.

Zapraszamy do współpracy:

Osoby prywatne - organizujące wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, rocznice, urodziny, przyjęcia niespodzianki!

Firmy - organizujące różne imprezy firmowe, integracyjne, okazjonalne, także poważne bale i przyjęcia - fotobudka zapewnia zabawę w dobrym stylu!

Fundacje i organizacje - które z naszą pomocą chcą zebrać fundusze, zorganizować jakąś akcję lub po prostu wygenerować nielimitowana radość!

Agencje eventowe - które z pomocą fotobudki pragną zapewnić swoim Klientom dodatkową i niezwykle oryginalna atrakcję, jakiej nie posiada konkurencja!

Magia kurtyny

Dodano: 03.02.2016 r., niedziela

Różne osoby pytają się nas co jakiś czas dlaczego projektując naszą niesamowitą fotobudkę zdecydowaliśmy się na wersję z kurtyną i ławeczką, zamiast wybrać prostszą konstrukcję np. w postaci samego wolnostojącego słupka. Zawsze wyjaśniamy im wtedy, że chcieliśmy nawiązać w ten sposób nie tylko do tradycji i historii pierwszej fotobudki Anatola Josepho (tutaj możecie przeczytać jego historię), ale przede wszystkim wykorzystać sprawdzone rozwiązanie, które gwarantuje, że zdjęcia jakie zrobi fotobudka będą po prostu niesamowite. A od czego to zależy? Od Was! Zauważyliśmy, że gdy ludzie wiedzą, iż nikt ich nie widzi, zachowują się zupełnie inaczej. Są po prostu sobą. Kurtyna i ławeczka zapewniają im intymną i zupełnie nieskrępowaną atmosferę zabawy. A wtedy na zdjęciach dzieje się po prostu czysta magia!

PS: Chcecie zobaczyć jak działa magia kurtyny? Obejrzyjcie w takim razie koniecznie ten materiał :)

http://www.youtube.com/watch?v=AlO0Bowx_Y0