FOTOZABAWA W DOBRYM STYLU

Zamów nas
RYCHŁO W CZAS

 

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Poniżej lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli Twojego pytania nie ma na liście, nie wahaj się do nas napisać i zadać je nam!

Jak dużo osób może zmieścić się w fotobudce?

Nasza fotobudka może pomieścić wygodnie dwie siedzące osoby i tak dużo stojących jak tylko jest w stanie zmieścić się na zdjęciu. Obecny rekord czekający na pobicie to 6 osób.

Jak to działa?

Wystarczy, że dotkniesz ekranu dotykowego. Obsługa fotobudki jest prosta i intuicyjna. Wystarczy zastosować się do krótkich instrukcji wyświetlanych na ekranie.

Ile miejsca zajmuje fotobudka?

Sama fotobudka zajmuje powierzchnię 1,8 na 0,7 metra, natomiast ze względu na wygodę Twoich gości rekomendujemy o udostępnienie jej powierzchni płaskiej o wymiarach 3x2 metry.

Czy można robić czarno-białe zdjęcia?

Oczywiście. Fotobudka może zostać zaprogramowana tak, że będzie robić zdjęcia tylko kolorowe, tylko czarnobiałe lub takie i takie, w zależności od tego, jakie wybierzesz za pomocą ekranu dotykowego.

Czy zdjęcia drukowane są od razu?

Tak! I to w zaledwie kilka sekund. Dzięki temu Twoi goście dostają od razu do ręki wspaniałą pamiątkę z Twojej imprezy, która będzie im o Tobie stale przypominać.

Czy fotobudka może robić zdjęcia w dzień i w nocy?

Tak. Nasza fotobudka wyposażona jest w profesjonalne oświetlenie, które uniezależnia ją od pory dnia.

Czy w środku siedzi fotograf?

Nie, zapewniamy, że w środku nie ma nikogo.